Kulki gejszy

Wiele kobiet ma problemy z orgazmem, ale jest na to sposób. Przedstawiamy Panstwu kulki gejszy firmy Lelo a dokładnie Luna Pleasure Beads, które mogą odmienić Twoje życie seksualne. Dzięki codziennemu sotosowaniu kulek Twoje orgazmy będą o wiele silniejsze i częstsze niż dotychczas.100% gwarancji na
podniesienie jakości
Twojego
życia seksualnego

Działanie

Jak działają kulki gejszy?

Budowa kulek waginalnych, chociaż jest bardzo prosta, sprawia, że trening z ich pomocą jest niezwykle efektywny. Wewnątrz 28-gramowych i 37-gramowych koralików wchodzących w skład zestawu LELO Luna Pleasure Beads znajdują się ciężkie metalowe kulki, które obijając się o ścianki korali wprowadzają gadżet w mikrodrgania. Powoduje to mimowolne zaciskanie się mięśni gładkich pochwy, mięśni Kegla, a także mięśni dna macicy. Aby trening ten był jeszcze bardziej skuteczny, warto w trakcie ćwiczeń poruszać biodrami do przodu i do tyłu. Część kobiet o wrażliwej na stymulacji pochwie odczuwa wibracje dostarczane przez kulki w trakcie treningu jako bardzo przyjemne.


Zestaw LELO Luna Pleasure Beads wyróżnia się spośród innych kulek gejszy dostępnych na rynku możliwością regulowania ciężaru gadżetu. Dobierając koraliki o odpowiadającej użytkowniczce masie można stopniowo zwiększać opór, dzięki czemu trening jest bardziej efektywny.


Trening mięśni Kegla - co i jak?

Zaleca się regularne, codzienne ćwiczenia trwające od 15 minut do godziny. Pozytywny efekt terapeutyczny można zauważyć już po 6-8 tygodniach treningu. Nie należy stosować kulek podczas menstruacji. Jeśli chcemy używać gadżetu w ciąży, należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym - może on pomóc w przygotowaniu mięśni do porodu naturalnego, jednak w niektórych przypadkach istnieją przeciwskazania do stosowania koralików waginalnych.

W trakcie treningu możesz początkowo czuć się nieswojo, ale po kilku minutach ściany pochwy otulają koraliki i gadżet staje się mniej wyczuwalny. Jeśli Twoja pochwa jest wrażliwa na stymulację, poruszając się doświadczysz przyjemnych, stymulujących wibracji.


  • Korzyści ze stosowania kulek LELO Luna Pleasure Beads:

  • przyjemna stymulacja w trakcie ćwiczeń

  • długoterminowa poprawa jakości życia seksualnego

  • przywrócenie sprawności seksualnej sprzed porodu

  • intensyfikacja doznań erotycznych

  • utrzymanie dobrej kondycji mięśni dna macicy

  • zapobieganie inkontynencji i opadaniu narządów rodnych

  • większa świadomość własnego ciała